Sık Sorulan Sorular

Türkiye'nin kalbi olan İzmir'de Çankaya ilçesinde yer alıyoruz. Yenigün Mahallesi Fevzipaşa Bulvarı No: 136 Kat: 4 D: 402 Çankaya / İzmir

Ana malzeme kağıt ve türevleri ile diğer yardımcı malzemelerden oluşmaktadır.

Tasarım başına 1000 adet üretim kapasitesi ile sınırlıdır.

Ortalama teslimat süresi sipariş ettiğiniz ürüne göre 15 iş günüdür.

Evet, ürünlerinize istenilen tasarıma ulaşana kadar tasarlama hizmeti sunarız.

Ürünlerimizin kalitesini görebilmeniz ve modellerimiz hakkında daha iyi fikir sahibi olabilmeniz için elbette kişisel siparişler de hazırlayabiliriz. 0530 503 05 42 numaralı telefona talebinizi iletmeniz yeterli.

Örnek gösterim için AI, EPS ve PDF dosyalarını vektör olarak kabul ediyoruz. Size ücretsiz tasarım ve ayrıca nihai tasarımınızın ücretsiz üç boyutlu modelleme olarak sunuyoruz.

Öncelikle nakliye şirketini nakliye sırasında oluşabilecek hasarlara karşı sigortaladığımızı bildirmek isteriz. Teslim edilemeyen hatalar için, size yeni bir ürün göndermeden önce lütfen video ve fotoğraflarla ilgili sorunu bize bildirin. Ürün tamamlandıktan sonra size fotoğraf ve video içeriği göndereceğimizi de eklemek isteriz.

Potansiyel veya mevcut müşterilerinize "X Markası iyi bir marka, ona ne oldu?" gibi söylemlerde bulundurmamak için belirli yöntemler benimsemeniz gerekir. Düzenli olarak. "Tek seferlik bir kampanya yürüttük, işe yaradı, iyi günler!" gibi söylentilerle geçmişe ağıt yakmak yerine, "basılı" tanıtım araçlarını kullanarak işletmenizi güncelleyebilirsiniz.


Nasıl Yardımcı Olabiliriz?